O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Tajemnice stylu dla panów

Tajemnice stylu dla panów

Jak zaimponować dziewczynie? Jak odnieść sukces w pracy, jeśli na razie nie jesteś zauważany? Dziś zdradzimy naszym drogim panom kilka prostych sekretów stylu.

Jeśli chcesz cieszyć się autorytetem i być traktowanym przez głównych menedżerów firmy jako równy, konieczne jest przestrzeganie zasad biurowego dress code’u w sposób właściwy. Jeżeli zaś już należysz lub zbliżasz się do statusu VIP, ale nadal wyglądasz, jakbyś po raz pierwszy w życiu dostał pracę, do której ubrała Cię mama, przeczytaj ten artykuł do samego końca.

Oto kilka zasad, które zasadniczo zmienią nie tylko Twój styl ubierania się, ale także i tryb życia.

1. Kupuj ubrania w swoim rozmiarze.

Niektórzy młodzi mężczyźni wybierają ubrania mniejsze o jeden rozmiar, aby wyglądać na bardziej umięśnionych, lub odwrotnie, noszą ubrania w rozmiarze większym, aby ukryć pewne wady. Obie te opcje są błędne. Ubrania należy kupować w swoim rozmiarze!

Zupełnie inna sprawa, jeśli nie pasuje ci krój ubrania. Szeroka, klasyczna koszula, która nieustannie wypada spod paska spodni, nie pasuje żadnemu facetowi. Natomiast model dopasowany świetnie zaprezentuje się na mężczyźnie o każdej budowie ciała. Zmień tylko jedną koszulę w swojej szafie, a już będziesz wyglądał o wiele schludniej.

2. Odzież sportowa jest wyłącznie do sportu!

Wygodne spodnie dresowe są bardzo ważnym elementem garderoby, ale służą wyłącznie do uprawiania sportu. Nie zakładaj odzieży sportowej, gdy wybierasz się do kina lub kawiarni. Styl nie ogranicza się do jednego, jedynego konkretnego looku. Jeśli lubisz odzież sportową, nikt Cię nie ogranicza. Ale na wycieczkę do teatru lub rodzinny obiad bynajmniej nie nadają się spodnie dresowe i T-shirtka.

3. Prostota najważniejszym elementem stylu.

Wybieraj bardziej lakoniczną odzież. Łatwiej jest połączyć ją z elementami garderoby, różniącymi się stylistycznie. Nie podążaj za trendami i modą i nie zakładaj naraz wszystkich najmodniejszych ciuchów, które masz, bo będziesz wyglądał na pretensjonalnego faceta bez gustu. Umiar i prostota – oto klucze do sukcesu oraz stylu indywidualnego.

4. Higiena.

Zadbane włosy nadal podstawą! Nawet jeśli nie lubisz obcinania włosów i w ogóle zapuszczasz brodę, nie oznacza to, że czasami nie powinieneś odwiedzić fryzjera. Broda, zarost i wąsy również potrzebują ręki mistrza.

5. Różnorodność.

Garderobę należy czasami aktualizować, ale przy tym nie zapominaj o różnorodności. Nowe rzeczy mogą iść w parze ze starymi. Nie kupuj tego, co już masz – noszenie zawsze tylko dżinsów jest nudne. Nie bój się łączenia różnych kolorów i różnych stylów: buty sportowe wyglądają efektownie w połączeniu z klasycznym płaszczem, a szorty obecnie czasami nosi się z kurtką.

Przedstawiliśmy Ci tylko pięć prostych zasad stylu. Jeśli któreś z nich wydają Ci się dziwne, zajrzyj do naszego katalogu ABITOO i zobacz, jakie fajne looki możesz wykreować, przestrzegając przynajmniej kilku zasad, które być może wcześniej ignorowałeś.