O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Firma Abitoo - kim jesteśmy?

Abitoo -  to sieć sklepów w Polsce.

Oferujemy szeroki wybór odzieży i obuwia dla absolutnie każdego. Dla kobiet i mężczyzn. Od niemowląt po osoby starsze. W naszych sklepach można znaleźć również oryginalne perfumy, biżuterię, dodatki i tekstylia domowe. Sklepy Abitoo dają Ci możliwość zakupu wysokiej jakości europejskich artykułów w przystępnych cenach. Nasi stali klienci przekonali się o tym już dawno i praktycznie codziennie przychodzą do sklepów w poszukiwaniu swoich skarbów.

Moda, styl, niesamowita cena i europejska jakość sprawiają, że nasze sklepy są wyjątkowe i niepowtarzalne!

OFF-PRICE Abitoo nie jest sklepem z odzieżą używaną ani outletem.

Abitoo jest dyskontem off-price.

Standardowy model biznesowy dyskontu polega na oferowaniu rabatów od 10% do 25% ceny rynkowej. My jako dyskont off-price oferujemy rabaty od 50% do 80% ceny detalicznej. Wymierny zysk ze sprzedaży pojawia się w modelu off-price tylko przy dużych wolumenach sprzedaży, dlatego tak ważny jest dla nas stały przepływ klientów. Nasze ceny są poniżej najniższej granicy ze względu na zakup towarów w dużych ilościach. Ważne jest, aby jakość towaru, sezonowość i wszystkie inne cechy konsumenckie zawsze spełniały najwyższe standardy.

W ten sposób nasi klienci zasadniczo otrzymują prezent, stają się posiadaczami pełnoprawnego markowego produktu w cenie od dwóch do trzech razy niższej od średniej rynkowej.

Konieczna jest minimalizacja kosztów organizacji wszystkich procesów zachodzących w firmie, co docelowo pozwala na uzyskanie najniższej ceny za sprzedawane towary w porównaniu z innymi detalistami i bezpośrednimi konkurentami. Nasi kupcy codziennie przeglądają setki ofert, aby wybrać tylko te najlepsze, niestrudzenie monitorują rynek, aby znaleźć produkty najwyższej jakości w najlepszych cenach, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie eliminują koszty pośredników.

Nie wydajemy dużych pieniędzy na wynajmowanie drogich powierzchni handlowych. Nie stawiamy sklepów przy głównych ulicach czy w największych centrach handlowych. Nadmierne koszty wynajmu nieuchronnie doprowadziłyby do wzrostu cen w naszych sklepach. Nie wydajemy też pieniędzy na wynajem powierzchni magazynowej w sklepach. Nie ma potrzeby, ponieważ wszystkie towary są od razu prezentowane w strefach sprzedaży.

Różnimy się od innych markowych sklepów odzieżowych tym, że nie wydajemy dużych pieniędzy na efekty wizualne. Sklepy Abitoo nie mają nadmiernego wystroju. Brak ścian w strefach sprzedaży pozwala nam na szybkie powiększenie lub zmniejszenie wielkości działów i asortymentu sklepu. Nie wydajemy dużych sum na nie skuteczne kampanie reklamowe. Stawiamy na pozytywne doświadczenia naszych gości przy zakupach w naszych sklepach oraz na to, że dzielą się swoim doświadczeniem z rodziną i znajomymi.

Niezależnie od tego, czy jesteś starszym, czy młodym klientem, klasycznym lub swobodnym, bardzo stylowym czy praktycznym i wygodnym, naszą misją jest zadowolenie wszystkich i dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić zarówno kupujących z ograniczonym budżetem, jak i bogatych gości.

Zależy nam, aby każdy z naszych klientów znalazł coś wyjątkowego, niepowtarzalnego i w niesamowitej cenie. Zakupy odbywają się przez cały rok, dzięki czemu goście sklepów zawsze mają możliwość znalezienia czegoś niesamowitego dla siebie. Każdy z naszych sklepów otrzymuje towar codziennie, 365 dni w roku.

Często zdarza się, że bardzo atrakcyjny produkt ze względu na jego zapotrzebowanie jest dostępny u dostawcy w bardzo ograniczonej ilości ale nawet w tym przypadku nasz zespół zakupowy kupuje całą partię. Często ta ilość nie jest wystarczająca dla wszystkich sklepów. W każdym z naszych sklepów można znaleźć ekskluzywne i stylowe produkty różnych znanych marek w jednym egzemplarzu - prawdziwy skarb dla inteligentnego i rozważnego kupującego. Nasze codzienne aktualizacje produktów sprawiają, że w naszych sklepach stale można znaleźć prawdziwe perełki, czego świadomi są nasi stali klienci i regularnie przeszukują sklepy, aby znaleźć coś wyjątkowego. Ten proces poszukiwania nazywamy “poszukiwaniem skarbów”. Poszukiwanie skarbów to naprawdę wspaniały stosunek jakości do ceny i marki. 

Moda, styl, niesamowita cena i doskonała jakość sprawiają, że nasze sklepy są wyjątkowe i niepowtarzalne!

Trzy zasady udanych zakupów dla gości sklepu Abitoo:

  1. Odwiedzaj sklepy Abitoo często! Dostawy towarów następują codziennie i zawsze możesz znaleźć coś nowego oraz niepowtarzalnego!
  2. Zwróć uwagę na czerwone metki z cenami! To produkty z dodatkowymi rabatami. Produkt wysokiej jakości + niska cena + dodatkowy rabat = świetny zakup!
  3. Podoba Ci się produkt? Kup go bez wahania! Jeśli go nie weźmiesz, weźmie go ktoś inny. Co odeszło - odeszło na zawsze!