O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Tom Tailor

Tom Tailor

Tym razem opowiemy o marce, której chyba nie musimy przedstawiać ani też pisać o niej rozwlekłego eseju: to Tom Tailor, 7. największy producent modnej odzieży w Niemczech.

Nie bez powodu marka ta cieszy się popularnością wśród klientów od ponad 50 lat, posiadając szeroką gamę niedrogich i pięknych ubrań dobrej jakości. Międzynarodowa marka Tom Tailor, założona w 1962 roku w Hamburgu, co miesiąc prezentuje nowe trendy w stylowej odzieży wysokiej jakości dla życia codziennego. Praktyczność i piękno dyktują nowe trendy!

Rozpocząwszy swoją drogę od produkcji męskich koszul w kratę w latach 60-tych, dzisiaj niemiecka firma odzieży codziennej produkuje całe kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci, od bielizny po odzież sportową i wierzchnią, i posiada ponad 300 sklepów w krajach europejskich: w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Austrii, Rosji, Holandii i innych.

W katalogu ABITOO znajdziesz również kolekcje tej marki. W celu większej wygody naszych klientów połączyliśmy najlepsze marki dostępne dla masowego odbiorcy i jeszcze bardziej obniżyliśmy ceny na te produkty. Tylko w sklepach ABITOO znajdziesz tak dużą ilość markowej odzieży z rabatami do 80% od ceny detalicznej.