O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B
Kierownik magazynu
4 000,00 zł miesięcznie (brutto)
Konin
Zakres zadań:
  • Organizacja i kontrola magazynu
  • Optymalizacja księgowości magazynu
  • Znajomość systemów automatyki magazynowej
  • Inwentaryzacja
  • Przeprowadzanie kontroli towaru pod kątem wad
  • Dbanie o terminową kompletację zamówień i ich dostawę do sklepów
  • Zarządzanie logistyką magazynową
  • Podział pracy pomiędzy pracowników, kontrola i rozliczanie wykonania
  • Monitorowanie przestrzegania dyscypliny pracy w zespole
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa, higieny przemysłowej i ochrony przeciwpożarowej w magazynie
  • Zatrudnianie i zwalnianie pracowników
  • Opracowanie systemu motywacyjnego, ciągłe doskonalenie wskaźników efektywności
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z systemem magazynowania
  • Umiejętności księgowo-magazynowe
  • Umiejętności kadrowe
  • Znajomość dokumentów przewozowych
  • Znajomość zasad załadunku i rozładunku towarów, ich rozmieszczenia i układania w magazynie
  • Znajomość komputera, Excela
Oferujemy:
  • Interesująca praca

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie (premia kwartalna przy realizacji celów firmy)
  • Rabaty w sklepach

    Praca na pełen etat
Kluczowe umiejętności:
Praca w zespole
zarządzanie magazynem
umiejętność szkolenia innych
wielozadaniowość
zorientowanie na wynik

Formularz został wysłany!

Na pewno wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz

Wypełnij szczegóły formularza, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Klikając przycisk „Zatwierdź”, zgadzasz się z dokumentem: Polityka prywatności
Załącz CV