O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Sposoby na noszenie koszuli damskiej

Sposoby na noszenie koszuli damskiej

Rozmawialiśmy już o uniwersalności białej koszulki i tym razem chcielibyśmy kontynuować wątek garderoby podstawowej. Aby opowiedzieć o 5 sposobach noszenia damskiej koszuli, przyjrzeliśmy się regułom mody bliżej.

Koszula to element garderoby, w którym za dnia będziesz wyglądać jak prawdziwa bizneswoman, a wieczorem możesz wybrać się na randkę do drogiej restauracji lub kręgielni.

Jak to osiągnąć?

Sposób numer 1. Imitacja baskinki.

Aby klasyczny styl biznesowy nie wydawał się zbyt surowy i „oschły”, można zastosować efekt imitacji baskinki lub mówiąc prościej efekt wycięcia w kształcie litery V. W tym celu potrzebujesz zwykłej białej koszuli o prostym kroju i szerokiego pasa. Pamiętaj, aby rozpiąć kilka dolnych guzików, w przeciwnym razie pożądany efekt nie będzie widoczny. Dużym plusem takiego sposobu jest to, że podkreśla talię i pasuje do kobiet o każdej sylwetce.

Sposób numer 2. Odsłonięte ramiona.

Jednym z najpopularniejszych sposobów noszenia koszuli jest przekształcenie jej w bluzkę bez ramion. Rozepnij 3-4 guziki przy kołnierzu i zdejmij koszulę z ramion, odsłaniając szyję i dekolt. Podwiń rękawy do łokcia, aby uzupełnić elegancki wygląd. Kilka ruchów – i klasyczna koszula zamieni się w bluzkę odpowiednią do spaceru.

Sposób numer 3. Na top lub golf.

Rozpięta koszula zarzucona na top lub golf wydłuża sylwetkę i sprawia, że wydaje się szczuplejsza. Takie noszenie tego elementu garderoby nadaje się na weekend, a jeśli rąbki koszuli włożysz do spodni, to i na spotkanie biznesowe.

Sposób numer 4. Węzeł z przodu.

Dobra propozycja na każdą porę roku, bo łącząc założoną tak koszulę ze spódnicą lub szortami stworzysz lekki look letni, a połączenie klasycznej koszuli ze spodniami wizytowymi i topem to świetny wariant biurowy.

Sposób numer 5. Dwie koszule jednocześnie.

Być może niektóre z Was zastanawiają się w tej chwili: „Dwie koszule naraz, jak to może być?” - Nie zdziw się, ale wiele osób używa dziś koszul jak kardiganów. Ważny jest dobór koszul o odpowiednim kolorze i nadruku, aby wygląd nie był zbyt nudny, masywny ani pstrokaty. Najbezpieczniejszym połączeniem jest koszula gładka z koszulą w paski lub w kratę.

A więc zaproponowaliśmy nasze własne sposoby na noszenie koszuli damskiej i udowodniliśmy uniwersalność tego elementu garderoby. Mając go w swojej szafie, z łatwością stworzysz oryginalne looki, podkreślisz swoją atrakcyjność i profesjonalizm.