O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Jak dobrać właściwy ubiór?

Jak dobrać właściwy ubiór?

Wiele dziewczyn ma problem z doborem ubrań do swojej sylwetki. Często zdarza się tak: „Podoba mi się ta kreacja, ale z moją sylwetką wcale nie wygląda dobrze”, albo: „Wezmę tę rzecz, a potem pomyślę, co do niej będzie pasowało”.

Drogie nasze Klientki, nie wydawajcie pieniędzy na rzecz, której nie możecie „dopasować” do swojej garderoby ani też która nie jest uszyta na Waszą miarę. Absolutnie nie ma potrzeby kupowania ubrań, które wizualnie dodają Wam lat lub też zbędnych kilogramów.

Dla każdego typu kobiecej sylwetki istnieje określony fason ubioru, który podkreśli jej atuty.

“No to co, nie powinnam już kupowac tego, co mi się podoba, tylko mam wybierać to, co pasuje do mojej sylwetki?”

Oczywiście, że nie, nie o to chodzi!

To własnie z tego powodu katalog ABITOO zawiera już dopasowane stylizacje z różnymi kombinacjami niektórych elementów ubioru. To bardzo pomaga w przypadkach, gdy „nie ma z czego wybierać”. Odpowiedni dobór koloru lub tylko jednej rzeczy o pewnym fasonie może podkreślić doskonałość Twojej sylwetki i sprawić, że Twój look zapadnie w pamięć.

ABITOO oferuje szeroki wybór ubrań o różnych fasonach i w różnych stylach, które można ze sobą łączyć, dając w ten sposób wyraz swojemu temperamentowi oraz charakterowi.

Nieco później opowiemy, jakie ubrania najlepiej pasują do każdego typu sylwetki, ale na razie zapraszamy do naszego katalogu. Może, wybierzesz ten „właśnie Twój” wizerunek już teraz.