About UsBrandsBlogExpansionSuppliersJobcontactsB2B

Celio

Celio

Ponoć co drugi mężczyzna we Francji nosi odzież marki Celio. Czy Polakom też się spodobają?

Marka Celio istnieje od 1978 r., kiedy dwóch braci przejęło rodzinny sklep ulokowany w Paryżu przy ulicy św. Łazarza. Biznes szedł tak dobrze, iż kolejne butiki zaczęli otwierać już na początku lat 80. W 1992 r., kiedy to sieć liczyła już 150 oddziałów w całym kraju, firma rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne: belgijski, hiszpański, portugalski i włoski. Obecnie, Celio działa w 25 krajach na 6 kontynentach.

Nietrudno wskazać na najbardziej charakterystyczne cechy francuskiego stylu. To przede wszystkim elegancka prostota, w której tkwi cała moc kreacji. Tworzą ją klasyczne elementy stroju – koszula i marynarka, blezer i golf - gustownie uzupełnione o takie dodatki jak szal, poszetka lub też kapelusz. Brzmi prosto, ale złożenie odpowiedniej stylizacji wymaga wyczucia stylu. To właśnie dla najbardziej stylowych klientów przeznaczona jest oferta celio, choć propozycje dla siebie odnajdą też tu nieco młodsi hipsterzy czy zwolennicy łączenia na co dzień luzu z nutą nonszalancji.

W erze, która aspiruje do autentyczności, moda musi wyjść z wymarzonego życia, idealnych ciał, celebrytów… Celio celebruje prawdziwe ciała, prawdziwych ludzi, prawdziwe życie.

Marka Celio już dostęna w Abitoo!