O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B
SMM content creator
4 000,00 zł miesięcznie (brutto)
Konin
Zakres zadań:
  • Nagrywaj własne treści dla marki (historie, rolki, posty) na swoim telefonie
  • Produkcja sezonowych sesji dla firmy reklamowej marki
  • Zbuduj plan treści w oparciu o strategię marki i wewnętrzne wskaźniki firmy
  • Kontrola zasięgu wizualnego w sieciach społecznościowych marki
  • Promocja marki wśród grupy docelowej w mediach społecznościowych. sieci (Telegram, Instagram, Strona internetowa, Facebook)
  • Śledzenie skuteczności treści i praca z analityką w celu zwiększenia sprzedaży offline. Sugestie dotyczące ulepszenia treści
  • Raportowanie
Oczekujemy:
  • Umiejętność pracy z różnymi mediami społecznościowymi sieci (Telegram, Instagram, Strona internetowa, Facebook)
  • Możliwość nagrywania treści telefonem i tworzenia wysokiej jakości treści w edytorach mobilnych w krótkim czasie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wiedza, zrozumienie i pasja do branży modowej, jej produktów i konsumentów
  • Znajomość światowego i polskiego segmentu modowego
  • Możliwość montowania wideo, obróbki zdjęć w aplikacjach
Oferujemy:
  • Interesująca praca

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie (premia kwartalna przy realizacji celów firmy)
  • Rabaty w sklepach

    Praca na pełen etat
  • Kariera
Kluczowe umiejętności:
SMM
sieci społecznościowe
przetwarzanie wideo
promocja marki
edycja wideo
komunikacja biznesowa
wypełnianie treścią

Formularz został wysłany!

Na pewno wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz

Wypełnij szczegóły formularza, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Klikając przycisk „Zatwierdź”, zgadzasz się z dokumentem: Polityka prywatności
Załącz CV