O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B
Specjalista ds. Rekrutacji (Rekruter)
3700,00 zł miesięcznie (brutto)
Konin
Zakres zadań:
  • Masowa rekrutacja personelu liniowego
  • Utwórz profil stanowiska dla wakatu
  • Kompiluj ankiety i zadania testowe dla kandydatów na różne stanowiska
  • Zarządzaj pełnym cyklem rekrutacji od ogłoszenia o pracę po rozmowy kwalifikacyjne
  • Pomóż nowym pracownikom w przystosowaniu się do miejsca pracy
  • Szkolenie i certyfikacja personelu
  • Budżetowanie rekrutacji masowej
  • Budowa pozytywnej HR-marki firmy
  • Prowadzenie bazy CV (rezerwa kadrowa)
Oczekujemy:
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość rekrutacji masowej
  • Nieograniczona chęć rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Dobrze rozumiesz ludzi, wiesz, jak znaleźć ich mocne strony, rozumiesz, na jakiej pozycji mogą osiągnąć wyjątkowe wyniki
  • Znajomość komputera, Excela
Oferujemy:
  • Interesująca praca

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie (premia kwartalna przy realizacji celów firmy)
  • Rabaty w sklepach

    Praca na pełen etat
Kluczowe umiejętności:
Ocena personelu
orientacja na wyniki
wielozadaniowość
przeprowadzanie wywiadów telefonicznych

Formularz został wysłany!

Na pewno wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz

Wypełnij szczegóły formularza, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Klikając przycisk „Zatwierdź”, zgadzasz się z dokumentem: Polityka prywatności
Załącz CV