О насМаркиБлогРазвитие ПоставщикамРабота КонтактыB2B

Stradivarius

Stradivarius

Marka Stradivarius powstała 1994 roku jako innowacyjna firma rodzinna w Barcelonie. Inspiracją stał się klucz wiolinowy, który znajduje się w logo marki do dziś. W 1999 roku właścicielem Stradivarius został koncern Inditex. 

W 2011 roku wystartował sklep internetowy Stradivarius. Ponad dwadzieścia lat marka proponowała wyłącznie odzież i akcesoria dla kobiet, obecnie sprzedaje też kosmetyki oraz od 1 lutego 2017 roku wprowadziła również kolekcję męską. 

Stradivarius to dziś około 1000 sklepów w ponad 70 krajach na całym świecie.

Na stronie hiszpańskiej marki czytamy: "Stradivarius to my. Prawdopodobnie znasz już nasze ubrania i akcesoria. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku od klucza wiolinowego, który stał się symbolem naszej firmy. Mamy unikalny styl i zapraszamy młodych ludzi z całego świata do poznania melodii, energii i emocji Stradivariusa — marki odzieżowej, która porusza się we własnym rytmie".  

Produkty Stradivarius dedykowane są młodym, kreatywnym ludziom, którzy nieustannie podążają za trendami i szukają stylizacji na różne okazje. Każdego dnia ponad 10 000 pracowników firmy analizuje szybko zmieniające się tendencje na rynku i projektuje nowe ubrania i akcesoria w Hiszpanii, aby zaproponować ofertę odpowiadającą potrzebom swoich odbiorców.

Już teraz marka Stradivarius w sklepach Abitoo!