O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B

Komponujemy look gwiazdy filmowej

Komponujemy look gwiazdy filmowej

Wiele osób błędnie zakłada, że ​​aby wyglądać jak gwiazda filmowa, trzeba zainwestować w siebie bardzo sużo pieniędzy, kupić okropnie drogą torebkę lub buty sportowe i wyjść w tym wszystkim na ulicę na kawę. Do tego trzeba też wcisnąć się w strasznie krótką i obcisłą sukienkę, po czym przypadkowi paparazzi, które akurat przechodzą obok, zrobią Ci parę zdjęć i sprzedadzą je kilku popularnym magazynom.

Jednak to są złudzenia. Chcesz wyglądać fajnie, ładnie i przyciągać uwagę, jak gwiazda filmowa? Wymaga to o wiele mniej wysiłku!

Miłośnikom odzieży sportowej będzie doskonale pasował styl Hailey Bieber: dziewczyna umiejętnie łączy białe buty sportowe z długim beżowym trenczem lub płaszczem. W ten look idealnie wpasują się czarne jeansy bądź klasyczne spodnie ze strzałkami w połączeniu z hoodie lub topem. Dziewczyna nie boi się też łączyć klasycznego garnituru z hoodie. Czyżby to nie był look gwiazdy filmowej?

Dla miłośników bardziej kobiecego wyglądu inspiracją może stać się styl Victorii Beckham. Brytyjska piosenkarka, choć nie jest gwiazdą Hollywood, od lat uchodzi za ikonę stylu. Zapewne dlatego, że wie, jak połączyć klasykę z wygodnymi, a czasem nawet workowatymi rzeczami, na przykład szeroki szary sweter z klasycznymi spodniami albo spodnie kuloty z klapkami. Dystyngowany gust piosenkarki nie jest pozbawiony klasycznej sztywności, ale nie przyczynia się to do „oschłości” jej looków. Wręcz przeciwnie: spódnice ołówkowe, golfy i marynarki damskie odróżniają ją od innych gwiazd, które preferują głównie dżinsy.

Przyciągać uwagę innych oraz podobać się samej sobie jest bardzo łatwo. Dziś nie uznaje się żadnych granic w stylach muzycznych, kinowych, ubiorowych. Komponuj więc ubrania, które lubisz. Na przykładzie Hailey Bieber i Victorii Beckham możemy zobaczyć, jak popularne jest teraz mieszanie różnych stylów: odzieży sportowej z butami na obcasach, trampek z ubiorem klasycznym itp. W katalogu ABITOO znajdziesz również kilka takich przykładów, a kupując ubrania naszych marek poczujesz się niczym prawdziwa gwiazda. W końcu nie musisz wydawać dużych pieniędzy na ubrania, a odtworzenie looku, który ci się podoba, jest bardzo łatwe, i w tym ABITOO na pewno Ci pomoże.