O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B
Pracownik Magazynowy
3 490,00zł miesięcznie (brutto)
Konin
Zakres zadań:
  • Sortowanie towaru (odzież, obuwie, akcesoria) według określonego rodzaju do odpowiednich działów procesowych
  • Dbałość o prawidłowe przyjęcie towaru zgodne z dokumentami przewozowymi
  • Przyjęcie towaru do centrum procesowego
  • Uzupełnianie dokumentacji przyjęcia towaru
  • Utrzymanie porządku w magazynie
Oczekujemy:
  • Jesteś skrupulatny i dokładny
  • Masz motywacje do pracy, jesteś zaangażowany
  • Pozytywnie podchodzisz do pracy każdego dnia
  • Lubisz wyzwania i łatwo przyswajasz wiedzę
  • Masz doświadczenie w pracy opartej na standardach jakościowych
  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera
Oferujemy:
  • Interesująca praca

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie (premia kwartalna przy realizacji celów firmy)
  • Rabaty w sklepach

    Praca na pełen etat
  • Kariera
Kluczowe umiejętności:
Podstawowa znajomość komputera
szybkość i dokładność
małomówność

Formularz został wysłany!

Na pewno wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz

Wypełnij szczegóły formularza, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Klikając przycisk „Zatwierdź”, zgadzasz się z dokumentem: Polityka prywatności
Załącz CV