O nasMarkiBlogEkspansjaDostawcyPracaKontaktB2B
Młodszy kupiec / kategoria odzież damska, obuwie
Wynagrodzenie omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej (brutto)
Konin
Zakres zadań:
  • Zakup hurtowy towarów w swojej kategorii w najlepszych cenach
  • Szukanie nowych obiecujących dostawców
  • Planowanie zakupów, budżetowanie
  • Analityka sprzedaży (ABC-analiza, sortowanie, przenoszenie towarów pomiędzy sklepami, przeszacowania)
  • Zarządzanie obrotem, marginalnością, cenami
  • Udział w pozycjonowaniu kategorii produktów w sklepach
  • Wprowadzanie towaru do systemu ERP
  • Realizacja planu dostaw
  • Kontrola logistyczna i terminowy odbiór w sprzedaży
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie handlowej
  • Wyższa edukacja
  • Mile widziana znajomość angielskiego, rosyjskiego
  • Znajomość pakietu MS Office (wysoki poziom biegłości w Excelu)
Oferujemy:
  • Interesująca praca

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie (premia kwartalna przy realizacji celów firmy)
  • Rabaty w sklepach

    Praca na pełen etat
  • Kariera
Kluczowe umiejętności:
Biegłość w technikach negocjacyjnych
pewny użytkownik komputera
biegłość w Excelu

Formularz został wysłany!

Na pewno wkrótce się z Tobą skontaktujemy

Wypełnij formularz

Wypełnij szczegóły formularza, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Klikając przycisk „Zatwierdź”, zgadzasz się z dokumentem: Polityka prywatności
Załącz CV