Über unsMarkenBlogExpansionLieferantenArbeitKontaktB2B

Hunkemöller

Hunkemöller

Hunkemöller to niezaprzeczalny numer jeden marek specjalizujących się w produkcji ekskluzywnej bielizny i strojów kąpielowych w Europie.

Ich bogata oferta nie ma sobie równych pod względem doskonałego gatunku użytych materiałów i staranności wykonania oferowanych produktów. Cechują się one doskonałą jakością i to właśnie dlatego odnoszą tak wielki sukces na międzynarodowym poziomie - tysiące kobiet nie mogły się przecież pomylić!

Moda jest naszą pasją, a bielizna sekretną bronią - brzmi hasło marki i zdecydowanie nie można zaprzeczyć, że proponowane przez nią produkty są skierowane do atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet, które uwielbiają modę i piękny wygląd, a dodatkowo dążą do perfekcji nawet najmniejszych szczegółów.

Produkty Hunkemöller odkrywają naturalne atuty każdej kobiety i w pełen smaku sposób wydobywają całe obecne w niej piękno. Niepowtarzalne, cechujące się powabem i stylem wzory wyróżniają tą firmę na tle innych marek - pełne elegancji projekty w stu procentach podkreślą Twoją kobiecość, a przy tym pozostaną klasyczne i pełne kobiecego wdzięku, właśnie tak jak Ty.

Hunkemöller wkrótce w Abitoo!